fbpx

Referencie

Čo hovoria moji klienti o našej spolupráci?

Ušetrenie pri poistkách

„Vďaka jej odporúčaniam som značne ušetrila úpravou nastavení poistných zmlúv a zároveň máme riziká pokryté v ešte väčšej miere ako predtým.“

Nižšie splátky hypotéky

„Mesačné splátky hypotéky sa mi znížili nielen vďaka nižšiemu úroku, ale aj odstránením zbytočného poistenia. Odporúčam!“

Maximálna spokojnosť

„So službami, ochotou a kvalitou som bol maximálne spokojný.  Určite sa na pani Dikaczovú obrátim aj pri ďalších ekonomických záležitostiach.“

Pani Dikaczová na mňa od prvého momentu pôsobila dôveryhodným dojmom. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo na 100 %. Pomohla mi s výberom najlepšieho variantu úveru, aj v prípade sporenia a nastavenia dlhodobého horizontu zhodnocovania mojich úspor.

Pre mňa bolo veľmi pozitívnym zistením, že ani po uzavretí všetkých dohôd na mňa nezabudla, ale ponúka mi ďalšie nové možnosti aj systémy investovania a sporenia. Za mňa určite vysoká spokojnosť.

Martina Budiaková, Ružomberok

Napriek tomu, že sama mám skúsenosti v oblasti finančných produktov, pani Dikaczová mi vždy dokázala pri spoločných stretnutiach poskytnúť množstvo cenných informácií. Vďaka jej odporúčaniam som značne ušetrila úpravou nastavení poistných zmlúv a zároveň máme riziká pokryté v ešte väčšej miere ako predtým.

Pomohla nám aj pri riešení komplikovanejšej zmeny záložného objektu pri našej hypotéke. Oceňujem jej profesionalitu a fakt, že skutočne počúva svojho klienta a pri hľadaní riešení rešpektuje jeho priania a potreby.  

Veronika Babčanová, Rajec

Pani Dikaczová mi pomohla s refinancovaním hypotéky, kde mi ukázala, že s hypotékou platím aj poistenie navyše, ktoré nepotrebujem, lebo som mal inú poistku. Takto sa mi znížili mesačné splátky nielen vďaka nižšiemu úroku, ale aj za zbytočné poistenie.

Celkovo som nebol spokojný s komunikáciou v banke, kde som narazil na neochotné správanie a dokonca aj na nesprávne informácie. P. Dikaczová mi všetko vysvetlila a podporovala ma pri jednaní s bankou.

Marek Gazdík, Tvrdošín

S pani Dikaczovou som veľmi spokojná. Pomohla mi pri riešení hypotéky a odkomunikovala všetko potrebné s bankami. Ja som prišla už len na podpis.

Po vybavení hypotéky pripravila aj zmluvy na kúpu bytu, obehala kataster. Okrem toho mi pomáha aj v sporení do cenných papierov.

Určite sa s ňou budem radiť ohľadom financií aj v budúcnosti.

Martina Mišendová, Žilina

S pani Dikaczovou som riešila hypotekárny úver na kúpu bytu v Bratislave, životnú poistku, poistenie nehnuteľnosti a naposledy aj prestup do inej spoločnosti dôchodkového zabezpečenia. 

Spolupráca s ňou bola ústretová, dokáže ľudsky podporiť, vysvetliť a usmerniť.  Všetky potrebné úkony pripraví za vás, ako aj  prehľad podmienok viacerých bankových inštitúcii, či poisťovní. Každému, kto v živote rieši finančnú investíciu spoluprácu, s pani inžinierkou vrelo odporúčam.

Alžbeta Prieberová

Pani Ing. Dikaczovú som kontaktovala za účelom prehodnotenia mojich financií  (dôchodkové sporenie, poistenie i investície) na základe odporúčania mojej známej. 

Pozitívne oceňujem prístup, a to nielen po profesijnej stránke, ale i osobnostnej. Záleží jej na klientovi a spolupráca nekončí len osobným stretnutím, či podpísaním konkrétnej zmluvy. So zanietením pristúpila aj  k riešeniu problémových situácií, ktoré v procese nastali a vyriešila ich k mojej spokojnosti. 

Monika Gregušová, Žilina

Pani Dikazcová bola mne aj mojej rodine veľmi nápomocná a vždy ochotne poradila a pomohla. Som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom a poradenstvom, ktoré som od nej dostal.

Touto cestou sa chcem poďakovať za vašu pomoc, ústretovosť a trpezlivosť pri riešení našich otázok. Ďakujem.

Mário Priebera

S pani Dikaczovou sme boli veľmi spokojní. Jej profesionalita nám pomohla v neľahkých finančných rozhodnutiach.

Oceňujeme jej rozhľad na finančnom trhu a schopnosť kombinovať produkty na mieru, podľa potreby a situácie. Jej prístup bol vždy diskrétny a zároveň priateľský a chápavý.

Monika Ferjančíková

Kontaktujte ma

Ing. Lenka Dikaczová
0903 553 123
lenka@dikaczova.sk