fbpx

Poskytujem zadarmo konzultácie zamerané na zvýšenie vášho majetku.

Ako je možné, že zadarmo? Dnes predsa nič nie je zadarmo.

Máte pravdu. Pracujem ako finančný agent s licenciami od Národnej banky Slovenska (licencie nájdete TU). Moje registračné číslo je 236125 a mám licencie zo všetkých bankových sektorov. Mojou odmenou je provízia za produkt, o ktorom usúdite, že je pre vás vhodný a má zmysel. Paráda je v tom, že províziu neplatíte vy, ale práve druhá strana – banka, poisťovňa…

Keďže nie som zmluvne zviazaná iba s 1 inštitúciou, mojou prácou je urobiť výber z toho, čo je najlepšie na trhu aj s vysvetlením, PREČO som vybrala práve tieto ponuky. A aby ste mali na výber – o to ide.

Moja práca sa inak označuje ako finančný sprostredkovateľ. To znamená, že hľadám pre klientov najvhodnejšie riešenie nezávisle od toho, kto ho ponúka. Preto tak môžem vyberať z ponuky 11 bánk, 13 poisťovní, 6 správcovských spoločností a z desiatok druhov podielových fondov. Ak usúdite, že moje riešenie má zmysel, fajn. Ak nebudete s mojimi ponukami spokojný a nevyberiete si, jednoducho sa nič nedeje. Riešiť budem len to, čo potrebujete alebo vás zaujíma.  BODKA.

Ako pracujem:

  • Zistím, čo chcete a potrebujete riešiť
  • Navrhnem riešenia z toho najlepšieho, čo je na trhu
  • Zdôvodním prečo
  • Vy sa rozhodnete
  • Následne za vás vybavím byrokraciu, aby sme spoločne došli k cieľu úspešne

Pri mojej práci som si uvedomila, ako veľmi málo zrozumiteľných informácií o tom, ako narábať s peniazmi, je bežne dostupných. Každý deň si len potvrdzujem, za čo všetko platíte zbytočne jednoducho preto, že chýbajú bežne dostupné vedomosti o peniazoch.

Platíte vysoké poplatky alebo úrok? Viete ako a kde vkladať, aby ste zarobili? Platíte za dobrú vec alebo za niečo, čo nepotrebujete? Dá sa za to isté platiť menej? Máte to najlepšie, čo trh ponúka?

Pomôžem vám porozumieť vašim peniazom. Jednoducho. Rezervujte si termín konzultácie TU >>>