fbpx

Ing. Lenka Dikazcová

O mne

 

Som finančná expertka na osobné financie a pomôžem vám prebrať kontrolu nad vašimi peniazmi. Jednoducho. Tak, aby váš osobný majetok rástol. Aby ste nepreplácali hypotekárne splátky a úvery zbytočne. 

01. 20 rokov skúseností

Vyše 20 rokov som pracovala v bankovom sektore a tieto dlhoročné skúsenosti dnes zúročujem pri práci s mojimi klientami. Táto práca ma napĺňa omnoho viac. Pomáham ľuďom ušetriť či zhodnotiť ich osobný majetok. A ešte ma za to platí tá „druhá strana“. Vás to stojí len hodinu času, ktorú mi venujete na spoločnej konzultácii.

02. Profesionalita

Som licencovaná finančná expertka a mojou prácou je hľadať pre vás to najvýhodnejšie riešenie, nezávisle od toho, kto ho ponúka. Pomôžem vám vybrať z ponuky na trhu to, čo potrebujete a je vhodné práve pre vás. Som stará škola a zodpovednosť je moja diagnóza. Odovzdávam vám to najlepšie, čo som sa za roky praxe naučila.

03. Merateľné výsledky

Moje služby zahŕňajú:  výber tej najvýhodnejšej hypotéky, zabezpečenie vášho majetku, zníženie úverových splátok, dôchodkové sporenie a investovanie. Na presných číslach budete vidieť, koľko ste ušetrili alebo o koľko vzrástol váš osobný majetok. Vďaka tomu viete posúdiť, akú pridanú hodnotu naša spolupráca prináša.

Čísla neklamú

Výsledky sú dôkazom

Na mojich financiách vám ukážem príklad toho, ako aj malé zmeny dokážu divy. Po úprave úverových splátok a jednom podpise v druhom pilieri sa mi podarilo znížiť mesačné výdaje o 150 EUR a perspektívne zvýšiť dôchodok o 205 EUR. Výnos sporenia v podielových fondoch vzrástol ročne o 19%. Tu si o tom môžete prečítať viac.

Chcete dosiahnuť podobné výsledky? Dohodnite si termín konzultácie zdarma >>>

%

Zvýšenie výnosu vo fondoch

%

Dôchodkové sporenie

Získajte výhodnú hypotéku

Vedeli ste, že hypotéka patrí medzi najkomplikovanejšie bankové produkty a nevhodným výberom banky môžete ročne zaplatiť o stovky eur naviac. Neurobte takúto chybu aj vy.

Pripravte sa na dôchodok

Sporíte si na dôchodok? Viete, ako zo sporenia v druhom či treťom pilieri vyťažiť čo najviac tak, aby sa vám dôchodok výrazne zvýšil? Dôstojný dôchodok vám môžu zabezpečiť aj investície do správnych produktov.

Nepreplácajte úvery zbytočne

Ak platíte splátky za úvery, ich správnym optimalizovaním viete mesačne ušetriť výrazné peniaze. Tie môžete miesto toho investovať do stabilných produktov a zvýšiť tak svoj majetok.

Referencia

„S jej službami sme boli veľmi spokojní. Jej profesionalita nám pomohla v neľahkých finančných rozhodnutiach.“

Monika Ferjančíková

Kontaktujte ma

Ing. Lenka Dikaczová
0903 553 123
lenka@dikaczova.sk